Urla Duşakabin

Urla Duşakabin

Duşakabin, banyoda temiz ve düzenli bir ortam yaratmak için yapılan kabin şeklindeki yapıdır. Evin en önemli bölümlerinden biri olan banyoda hijyen sağlamak için gereklidir. Yıkanılan kirli suyun tüm banyoya dağılmasını önleyen kabin aynı zamanda şık tasarımı ile güzel bir görünüm yaratır. Urla duşakabin firmamız kaliteli panel malzeme ile ürettiği duşakabini kusursuz montaj hizmeti ile kullanımınıza sunar. Aşınma ve rutubet ile yapısı bozulmayan ray mekanizması, silikon ve fitil kullanımı ile sızdırmaz duşakabinler yaparız. Urla duşakabin yapan yerler içerisinde firmamız kalitesi ve modern tasarımları ile seçkin bir yere sahiptir.

Urla Duşakabin Modelleri

Urla duşakabin modellerimiz en yeni teknoloji ile modern tasarımlar şeklinde sunulur. Mika ve cam malzeme ile ürettiğimiz paneller banyonuza en uygun olacak şekilde dizayn edilir. Mika malzeme hafif, kolay işlenebilen ve buna bağlı olarak uygun fiyatlı bir modeldir. Pleksiglas adı verilen mika duşakabinlerde damla, dolphin, lale, taç yapraklı çiçek, palmiye, kristal, gold gibi farklı desenler uygulanır. Cam duşakabinler pleksiglas modellere göre çok daha ağır ve sağlan modellerdir. Kırılma riskine karşı temperli cam ile üretilen bu duşakabin modelinde kumlama veya şeffaf cam üzerine desen modelleri uygulanır. Banyonuzda zevkinize uygun desen seçeneğini cam üzerine uygulayabiliriz. Cnc makineler ile bilgisayarlı ortamda lazer çiziler ile cam panel üzerine istediğiniz deseni çizeriz. Urla duşakabin firmaları arasında uyguladığımız yeni teknoloji ve modeller ile tercih ediliriz.

Urla Duşakabin Hizmeti

İzmir’in Urla ilçesi ve çevresinde duşakabin hizmeti sunan Urla duşakabin firmamız, yılların verdiği tecrübe ile müşteri memnuniyeti odaklı duşakabin hizmeti sunar. Kaliteli malzemeler ile ürettiğimiz duşakabinleri tecrübeli servis ekibimiz kusursuz bir şekilde banyonuza monte eder. Duşakabinlerimiz garantili olup uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlam ürünlerdir. Banyoda oluşan rutubet veya aşınma riskine karşı en iyi malzemeler ile üretim yaparız. Birbirinden güzel modeller ile tasarladığımız duşakabin modellerimiz banyonuzda şık bir ambiyans oluşturur. Urla duşakabin fiyat konusunda uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri işe hizmet sunar. En mükemmel duşakabin hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın