sirinyer-dusakabin

Şirinyer Duşakabin

Şirinyer Duşakabin

Duşakabin, banyo içerisinde temizlik, düzen ve güzel bir görünüm sağlamak için yapılan bir bölümdür. Duşakabinler mika ya da cam panellerin raylı bir mekanizma ile hareketi şeklinde uygulanır. Şirinyer duşakabin firmamız en kaliteli panel ve mekanizmaları kusursuz işçilik ile banyonuza uygular. Sorunsuz, sızdırmayan, sağlam ve dayanıklı duşakabin modellerimizi uzun yıllar kullanabilirsiniz. Paneller arasında aşınma ve nem nedeniyle yıpranıp su sızdırma sorununa neden olmayan silikon ve fitiller kullanırız. Duşakabin panellerimiz kireç tutmayan kaliteli pleksiglas veya cam ürünler ile yapılır. Şirinyer duşakabin yapan yerler arasında en iyi hizmeti veririz.

Şirinyer Duşakabin Modelleri

Duşakabin modellerimiz mika veya cam malzeme ile tasarlanan seçkin modellerdir. Mika malzeme hafif, kolay işlenebilen ve uygun fiyata yapılan modellerdir. Pleksiglas adı verilen mika duşakabin modelinde damla, dolphin, kristal, palmiye, gold, lale, taç yapraklı çiçek gibi desenler uygulanır. Duşakabinin şekli ise banyonun büyüklüğüne ve şekline uygun olarak tasarlanarak yapılır. Cam duşakabin modellerinde mahremiyet için kumlama modeli çok sık kullanılır. Bunun yanı sıra düz cam üzerine kişilerin istediği özel desenlerde uygulanır. İstek üzerine uygulanacak desen cnc makinelerinde bilgisayar ortamında lazer teknoloji ile cama uygulanır. Şirinyer duşakabin modellerimiz her zevke ve her bütçeye uygun olarak dizayn edilir. Buca duşakabin firmaları içerisinde en yeni teknoloji ile duşakabin yapan firmamız seçkin bir özelliğe sahiptir.

Şirinyer Duşakabin Hizmetlerimiz

Şirinyer duşakabin firmamız kaliteli malzeme, kusursuz işçilik ve en güzel tasarımları ile duşakabin hizmeti sunar. Firmamız tarafından yapılan duşakabin modellerini uzun yıllar aynı kalite ve güzellikte kullanmaya devam edebilirsiniz. Şirinyer duşakabin yapan yerler arasında yer alan Şirinyer duşakabin firmamız en mükemmel duşakabin hizmetini sunar. Her bütçeye uygun fiyatlarımız ve cazip ödeme seçeneklerimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile çalışırız. Duşakabin talebinde bulunan kişilerin istek ve arzuları bizim için ön plandadır. Banyonun büyüklüğüne ve şekline uygun duşakabin modelini bilgisayar ortamında 3 boyutlu olarak projelendirip müşteri onayı ile üretim ve montaj işlemlerini gerçekleştiririz. Yılların verdiği tecrübe ile duşakabin alanında en iyi hizmeti sunuyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın