Seferihisar Duşakabin | BUCA DUŞAKABİN | 0554 319 85 76

Seferihisar Duşakabin

Seferihisar Duşakabin

Duşakabin, evin en önemli bölümü olan banyo içerisinde temiz, düzenli ve şık bir tasarım yaratmak için yapılan kabinlerdir. Yıkanılan kirli suyun tüm banyoya dağılmasını önleyen duşakabin sayesinde banyonuz sürekli temiz ve düzenli kalır. Banyo yapan kişinin mahremiyetini de koruyan duşakabin aile fertlerinin aynı anda banyoyu kullanabilmesine olanak sağlar. Seferihisar duşakabin firmamız en modern duşakabin tasarımları ile hizmet verir. Kaliteli malzeme ile ürettiğimiz duşakabinlerimizi kusursuz bir işçilik ile monte ederek yıllarca aynı kalitede kullanabileceğiniz duşakabinler sunarız. Duşakabin modellerimiz şık tasarımları ile banyonuza ayrı bir güzellik katar. Seferihisar duşakabin firmaları içerisinde firmamız kaliteli ve modern duşakabinleri ile ayrı bir yere sahiptir. En yeni teknoloji ile en kaliteli ve güzel duşakabinleri tasarlayıp üretiyoruz.

Seferihisar Duşakabin Modellerimiz

Seferihisar duşakabin firmamız kaliteli malzemeler ile en güzel duşakabin modellerini beğeninize sunar. Cam ve mika malzeme ile ürettiğimiz duşakabin modellerimizde farklı tasarım ve uygulamalar yaparak güzel bir görünüm sağlarız. Mika duşakabin modelimiz hafif, kolay işlenebilen ve ucuz bir kabin modelidir. Pleksiglas ismini verdiğimiz mika modele kristal, gold, lale, taç yapraklı çiçek, palmiye, damla, dolphin desenler uygulanır. Cam duşakabin modelimiz pleksiglas modele göre daha ağır ve sağlamdır. Şeffaf cam üzerine kumlama tekniği veya desen uygulamaları yapılarak farklı tasarımlar elde edilir. Cam duşakabinlerde kişinin isteğine göre desen uygulaması yapılabilir. Seferihisar duşakabin yapan yerler arasında firmamız kullandığı teknolojik cihazları, modern tasarımları ve kaliteli hizmetleri ile tercih edilen bir firmadır.

Seferihisar Duşakabin Hizmetlerimiz

İzmir’in Seferihisar ilçesi ve çevresinde duşakabin hizmeti sunuyoruz. Seferihisar duşakabin firmamız eğitimli ve tecrübeli ekibi ile en kaliteli ve kusursuz hizmeti sunar. Duşakabin üretim ve montaj hizmetleri sunan firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Yılların verdiği tecrübe ile mükemmel duşakabin imalatı yapan firmamız deneyimli servis ekip montajı ile hizmetinizdedir. Kaliteli malzeme ve eksiksiz montajımız garantili olup firmamız tarafından yapılan duşakabinleri uzun yıllar kullanabilirsiniz. Seferihisar duşakabin fiyat konusunda müşterilerine en uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri sunar.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın