Narlıdere Duşakabin | BUCA DUŞAKABİN | 0554 319 85 76

Narlıdere Duşakabin

Narlıdere Duşakabin

Duşakabin, evlerin banyo bölümünde temizlik, düzen ve güzellik sağlamak amacıyla kullanılan bölümdür. Duşakabinler yıkanılan kirli suyun tüm banyoya dağılmasını engellediğinden banyonuz daha hijyenik ve düzenli olur. Duşakabinler şık tasarımları ile banyoya ayrı bir ambiyans katar. Narlıdere duşakabin firmamız en yeni teknoloji ile ürettiği modern duşakabin modelleri ile sizlere hizmet verir. Garantili duşakabinlerimizi uzun yıllar aynı kalite ve güzellikle kullanabilirsiniz. Narlıdere duşakabin yapan yerler arasında kaliteli ve güzel duşakabin modelleri ile seçkin bir yere sahiptir. Profesyonel duşakabin hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti ön planda olup kişilerin istekleri doğrultusunda tasarımlar yaparız.

Narlıdere Duşakabin Modelleri

Narlıdere duşakabin modellerimiz banyonuzun büyüklüğüne ve şekline göre belirlenir. Duşakabin modellerimizde cam ve mika paneller kullanırız. Cam paneller kırılma riskine karşı temperli cam ile üretilir. Aşınma veya ağır darbe sonucu kırılsa bile çok küçük parçalara ayrılan temperli cam kişilere zarar vermez. Cam duşakabin modeli çok ağır ve sağlam bir modeldir. Cam üzerine kumlama ismini verdiğimiz model dışarıdan duşakabinin içini göstermediğinden mahremiyet için çok tercih edilir. Bunun yanı sıra şeffaf cam üzerine desenli modellerde kişilerin istediği deseni cam üzerine baskılama tekniğimiz vardır. CNC makinelerde bilgisayarlı ortamda lazer ile yaptığımız desen tekniğini kullanırız. Mika modellerimiz pleksiglas ismini verdiğimiz daha hafif, kolay işlenebilen ve uygun fiyatlı modellerimizdir. Mika üzerine lale, taç yapraklı çiçek, palmiye, damla, dolphin, kristal, gold gibi çeşitli desenler işlenerek modeller elde edilir. Narlıdere duşakabin firmaları içerisinde sıra dışı modellerimiz ve kalitemiz ile tercih ediliriz.

Narlıdere Duşakabin Hizmeti

İzmir’in Narlıdere ilçesi ve çevresinde duşakabin hizmeti sunan Narlıdere duşakabin firmamız kaliteli ve şık duşakabin modellerini beğeninize sunar. Duşakabinlerimiz garantili ürünler olup uzun yıllar aynı kalite ve güzellikte kullanabileceğiniz kabinlerdir. En iyi malzeme ile ürettiğimiz panellerimiz ve raylı mekanizma sistemlerimiz ile kusursuz montaj ile çalışırız. Alanında eğitimli ve deneyimli servis kadromuz tasarladığı banyonuza uygun en güzel duşakabin modelleri ile hizmet verir. Narlıdere duşakabin fiyat konusunda en uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile müşteri memnuniyeti için çalışır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın