Konak Duşakabin

Konak Duşakabin

Konak Duşakabin

Konak Duşakabin : Duşakabin, banyonun duş alınan kısmına kurulan kabin sistemine verilen isimdir. Duşakabin yıkanılan kirli suların banyonun her tarafına yayılmasını önleyerek hijyen sağlar. Banyonun daha düzenli ve temiz görünmesini sağlayan duşakabinler şık tasarımları ile banyoya hoş bir hava katar. Banyoda mahremiyetin korunması ve aile fertlerinden bir kaçının aynı anda banyoyu kullanabilmesini sağlar. Konak duşakabin firmamız banyolarınız için en kaliteli ve güzel duşakabin modellerini tasarlayarak kullanımınıza sunar. Mika ve cam malzeme ile ürettiğimiz duşakabin modellerimiz her zevke ve her bütçeye uygundur. Konak duşakabin yapan yerler içerisinde firmamız kaliteli ve modern duşakabin modelleri ile ayrı bir yere sahiptir.

Konak Duşakabin Modellerimiz

Konak duşakabin olarak en yeni teknoloji ile en modern duşakabin modellerini tasarlıyoruz. Banyonuzun büyüklüğüne ve şekline uygun projeler hazırlayarak en uygun modeli sizin için üretip monte ediyoruz. Modellerimiz mika ve cam malzeme ile yapılır. Mika duşakabin modelimiz hafif, kolay işlenebilen ve uygun fiyatlı bir modeldir. Pleksiglas ismi verilen mika model üzerine damla, dolphin, kristal, gold, lale, taç yapraklı çiçek, palmiye gibi desenler işlenir. Cam duşakabin pleksiglas modeline göre daha ağır ve sağlan bir modeldir. Camın kırılma ve insanlara zarar verebilme riskine karşı temperli cam malzeme ile üretiriz. Temperli cam ağır bir darbe veya aşınma nedeniyle kırılsa bile çok küçük parçalara ayrılır ve kesinlikle zarar vermez. Cam duşakabin modellerinde şeffaf cam üzerine kumlama veya desen tasarımları yapılır. Kişilerin zevkine uygun istedikleri desenlerde firmamız tarafından uygulanabilir. Konak duşakabin firmaları arasında seçkin modellerimiz ile firmamız tercih edilir.

Konak Duşakabin Hizmetlerimiz

Duşakabin alanında yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile hizmet sunarız. Konak duşakabin firmamız birbirinden güzel modelleri, müşteriye özel tasarımları ile en modern duşakabinleri dizayn eder. Kaliteli malzemeler ile ürettiğimiz ve kusursuz bir şekilde montajını gerçekleştirdiğimiz tüm duşakabin modellerimiz garantili ürünlerdir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz duşakabin modellerimiz ile banyolarınızda ayrı bir güzellik yaratabilirsiniz. Konak duşakabin fiyat konusunda uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile duşakabin hizmeti verir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın