Güzelbahçe Duşakabin | BUCA DUŞAKABİN | 0554 319 85 76

Güzelbahçe Duşakabin

Güzelbahçe Duşakabin

Duşakabin, evin en önemli bölümlerinden biri olan banyoda temizlik, düzen ve güzel bir görünüm sağlamak amacıyla yapılan kabin şeklindeki yapıdır. Cam veya mika malzeme ile yapılan duş panelleri raylı mekanizma üzerinde hareket ederek kabin yapıyı oluşturur. Banyo yapılan kirli suyun tüm banyoya dağılmasını engelleyen kabin hijyenik bir banyo ortamı sunar. Şık yapısı ile banyolarda güzel bir görünüm yaratılmasını da sağlayan duşakabinler mahremiyetin korunması ve banyonun birkaç aile ferdi tarafından aynı anda kullanılabilmesini sağlar. Güzelbahçe duşakabin firmamız en kaliteli duş panelleri ve mekanizması ile duşakabin imalatı ve montajı yapar. Duşakabinlerde en güzel tasarımlar kullanılarak şık bir güzellik yaratılır. Güzelbahçe duşakabin yapan yerler arasında firmamız kalitesi ve modern yapıdaki duşakabinleri ile seçkin bir yere sahiptir.

Güzelbahçe Duşakabin Modelleri

Duşakabin modellerimiz en yeni teknoloji ile yapılan en modern tasarımlardan oluşur. Güzelbahçe duşakabin modellerimiz mika ve cam kabin modelleridir. Duşakabinin şekli ise banyonun büyüklüğüne ve şekline göre değişir. Mika duşakabin modellerimize pleksiglas ismi verilir. Hafif ve kolay işlenebilen ve buna bağlı olarak uygun fiyatlı olan modellerdir. Pleksiglas modellerde lale, taç yapraklı çiçek, palmiye, damla, dolphin, kristal ve gold gibi desenler uygulanır. Cam modeller pleksiglas modellere göre daha ağır ve sağlam duşakabin modelleridir. Kırılma riskine karşı temperli cam malzeme kullanılır. Cam üzerine kumlama ve şeffaf cam üzerine baskı desen modelleri vardır. Kişilerin isteklerine uygun olarak desen uygulanabilir. Cnc makineler ile bilgisayarlı ortamda lazer baskı uygulanır. Güzelbahçe duşakabin firmaları içerisinde firmamız kullandığı ileri teknoloji ve güzel modelleri ile tercih edilen konumdadır.

Güzelbahçe Duşakabin Hizmetlerimiz

Güzelbahçe duşakabin firmamıza duşakabin için başvurduğunuzda öncelikle eğitimli proje ekibimiz banyonuz için bir projelendirme yapar. Bilgisayar ortamında 3 boyutlu olarak duşakabin modeliniz sizin de istekleriniz doğrultusunda oluşturulur. Beğenirseniz istediğiniz malzeme ile paneller ölçülerine uygun olarak üretilir. Deneyimli servis ekibimiz hazırlanan kabininizi banyonuzakusursuz bir şekilde monte ederler. Güzelbahçe duşakabin fiyat hususunda uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile çalışır. Yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile hizmetinizdeyiz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın