Gaziemir Duşakabin | BUCA DUŞAKABİN | 0554 319 85 76

Gaziemir Duşakabin

Gaziemir Duşakabin

Duşakabin, banyo ortamında temizlik, düzen ve güzellik sağlayan kabin şeklindeki yapıdır. Duşakabin duş alınan kirli suyun tüm banyoya dağılmasını engelleyerek hijyenik bir banyo imkanı sağlar. Banyonun düzenli ve güzel görünmesini sağlamanın yanı sıra insanların mahremiyetini koruma görevi de yapar. Banyonun birkaç aile ferdinin aynı anda kullanılmasına yardımcı olur. Gaziemir duşakabin firmamız kaliteli duşakabin modelleri ile hizmet sunar. Mika veya cam olsun en kaliteli panelleri üretiriz. Garantili raylı mekanizma ile duş kabinlerinizi kurarız. En iyi silikon ve fitilleri kullanarak kabin dışına su sızmasını önleriz. Gaziemir duşakabin yapan yerler arasında firmamız kalite ve mükemmel işçiliği ile seçkin bir yere sahiptir.

Gaziemir Duşakabin Modelleri

Gaziemir duşakabin firmamız en güzel duşakabin modellerini beğeninize sunar. Duşakabinler mika veya cam malzeme ile yapılır. Mika modeller hafif, kolay işlenebilir ve daha uygun fiyatlı modellerdir. Pleksiglas adı verilen mika modellerde gold, lale, damla, kristal, palmiye, taç yapraklı çiçek, dolphin desenleri uygulanır. Cam duşakabin panelleri pleksiglas modellere göre daha ağır ve sağlam modellerdir. Kırılma riskine karşı temperli cam kullanılır. Aşınma veya sert bir darbe halinde kırılsa bile çok küçük parçalara ayrılır ve insana zarar vermez. Cam modellerde kumlama çok tercih edilir. Bunun yanında cam üzerine baskı desenler kişilerin isteklerine göre de özel olarak uygulanabilir. Gaziemir duşakabin firmaları içerisinde firmamız müşteri isteklerine uygun en güzel modeller ile hizmet verir.

Gaziemir Duşakabin Hizmeti

İzmir’in Gaziemir ilçesi ve çevresinde hizmet veren Gaziemir duşakabin firmamız yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile hizmetinizdedir. En kaliteli duşakabin panellerinin üretimini ve kusursuz montajını yaparız. Eğitimli ve deneyimli ekibimiz ile banyolarınız için en güzel duşakabinleri tasarlıyoruz. Zevkinize ve bütçenize uygun duşakabinlerimiz banyolarınıza başka bir güzellik getiriyor. Gaziemir duşakabin fiyat hususunda oldukça ekonomik fiyatları ve cazip ödeme seçenekleri ile bütçenizi sarsmadan duşakabin yaptırma imkânı sunuyor. En yeni teknoloji ile en modern duşakabin modellerini yapan firmamız, kişilerin isteklerine uygun duşakabinler üretir. Garantili duşakabinlerimizi uzun yıllar aynı kalite ve güzellik ile kullanabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın