Çeşme Duşakabin olarak firmamız Çeşme ve tüm bölgelerinde hizmet vermektedir. BUCA DUŞAKABİN | 0554 319 85 76

Çeşme Duşakabin

Çeşme Duşakabin

Çeşme Duşakabin: Duşakabin, evin en önemli bölümlerinden biri olan banyoda temiz, düzenli ve güzel bir ortam oluşturmak amacıyla yapılan kabin şeklinde bölümdür. Duşakabin banyo yapılan kirli suyun tüm banyoya dağılmasını önleyerek hijyen sağlayan bir yapıdır. Banyo yapan kişinin mahremiyetinin korunması ve aile fertlerinin aynı anda banyoyu kullanabilmesini sağlar. Duşakabinler şık tasarımları ile banyoya ayrı bir güzellik de katar. Çeşme duşakabin firmamız kaliteli panel, raylı mekanizma ve rutubetten etkilenmeyen fitil ve silikon kullanarak kusursuz duşakabinler üretir. Banyonuzun büyüklüğüne ve şekline uygun tasarlanan duşakabin modellerimiz her zevke ve her bütçeye uygun özelliktedir. Çeşme duşakabin firmaları içerisinde seçkin bir yere sahip firmamız duşakabin alanında garantili hizmet sunar.

Çeşme Duşakabin Modelleri

Çeşme duşakabin modellerimiz mika veya cam malzeme ile üretilen modern tasarımlardır. Pileksiglas adı verilen mika duşakabin modelimiz hafif, kolay işlenebilen ve uygun fiyatlı modellerdir. Mika duşakabin üzerine damla, dolphin, palmiye, kristal, gold, lale, taç yapraklı çiçek gibi modeller uygulanır. Cam duşakabin modelimiz pleksiglas modele göre daha ağır ve sağlam özelliktedir. Temperli cam ile ürettiğimiz duşakabin kırılmaz özelliktedir. Aşınma ya da ağır bir darbe ile kırılmış olsa bile insana zarar vermeyecek şekilde ufak parçalara ayrılır. Cam üzerine kumlama ya da desen ile modeller oluşturulur. Kişilerin isteklerine uygun desenlerde cam üzerine özel bir teknoloji ile uygulanır.  Çeşme duşakabin yapan yerler arasında firmamız modern tasarımları ile tercih edilir.

Çeşme Duşakabin Hizmetlerimiz

Duşakabin alanında yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile hizmet veriyoruz.  Çeşme duşakabin firmamız İzmir’in Çeşme ilçesi ve çevresinde duşakabin imalat ve montaj hizmeti sunar. Duşakabin yapılacak banyo eğitimli ekibimiz tarafından projelendirilir. Kişilerin isteklerine uygun olarak üretilen paneller işinde uzman ve deneyimli servis ekibimiz tarafından kusursuz bir şekilde monte edilir. Çeşme duşakabin fiyat hususunda en uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile müşterilerine hizmet verir. Duşakabin ihtiyacınız için garantili ve güvenli duşakabin hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Kaliteli malzeme ve şık tasarımlarımız ile en ekonomik duşakabinleri beğeninize sunuyoruz.

Çeşme Duşakabin, Çeşme Duşakabin fiyat, Çeşme Duşakabin yapan yerler.
Çeşme Duşakabin firmaları, Çeşme Duşakabin telefon.
Çeşme Duşakabin tamiri, Çeşme Duşakabin servis

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın