Alsancak Duşakabin | BUCA DUŞAKABİN | 0554 319 85 76

Alsancak Duşakabin

Alsancak Duşakabin

Duşakabin, banyoda temizlik, düzen ve şık bir tasarım sunan kabin şeklindeki yapıdır. Duşakabin banyo yapılan kirli suyun tüm banyoyu kirletmesini engeller. Bunun yanı sıra mahremiyetin korunması ve birkaç aile ferdinin banyoyu aynı anda kullanabilmesini sağlar. Banyo içerisindeki güzel görünümlü bir duşakabin hoş bir ambiyans yaratır. Alsancak duşakabin firmamız özel olarak dizayn ettiği duşakabin modelleri ile banyolarınıza güzellik katar. Kaliteli kabin, raylı mekanizma ve fitil sistemi ile tasarladığımız duşakabinlerimiz evinizin en çok kullanılan banyolarına kullanışlı ve güzel bir görünüm kazandırır. Alsancak duşakabin yapan yerler arasında mükemmel duşakabin tasarımlarımızla yer alırız.

Alsancak Duşakabin Modelleri

Alsancak duşakabin firmamız birbirinden güzel duşakabin modelleri ile hizmet sunar. Mika ve cam malzeme ile hazırladığımız modellerimiz beğeninize sunulur. Mika duşakabin paneller hafif ve kolay işlenebilen, buna bağlı olarak fiyat olarak daha uygun olan modellerdir. Pleksiglas adı verilen mika duşakabin panelleri, damla, dolphin, palmiye, kristal, taç yapraklı çiçek, gold, lale gibi desenler ile dizayn edilir. Cam duşakabinler pleksiglas modele göre daha ağır ve sağlam modellerdir. Camın kırılarak insanlara zarar vermesini önlemek için temperli cam malzeme ile üretilir. Cam modellerde kumlama gibi değişik modeller dizayn edilir. Kişilerin zevklerine uygun desenler de cam panel üzerine basılabilir. Duşakabinin şekli banyonun büyüklüğüne ve şekline uygun olarak tasarlanır. Alsancak duşakabin firmaları arasında en yeni teknoloji ile en güzel tasarımları yapan firmamız en modern duşakabin modellerinin imalar ve montajını yapar.

Alsancak Duşakabin Hizmetlerimiz

Duşakabin modellerini en mükemmel şekilde uygulayan Alsancak duşakabin firmamız İzmir Alsancak ilçesi ve çevresinde duşakabin hizmeti sunar. Duşakabin yaptıracağınızda firmamızın eğitimli ve tecrübeli ekibi banyonuza en uygun projelendirmeyi yapar. Bilgisayar ortamında 3 boyutlu olarak tasarlanan proje müşteri tarafından onaylandığında kişinin isteğine uygun malzeme ve model ile imal edilir. Deneyimli servis ekibimiz duşakabini kusursuz bir şekilde banyonuza yerleştirir. Alsancak duşakabin fiyat konusunda ekonomik fırsatlar ile kişiye uygun taksit seçenekleri ile hizmet sunar. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz garantili ve güvenli duşakabin hizmetleri sunuyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın